Strona głównaO sklepieRegulaminDla hurtownikaKontaktCiekawostki PL EN RU DE
 
     
     
     
 

Termometry pokojowe
WYPRZEDAŻE
Termometry zaokiennne
Termometry przemysłowe
Termometry laboratoryjne
Termometry różne
Szkło laboratoryjne na zamówienie
Domowa produkcja wina
Pozostałe wyroby seryjne
O sklepie


W sklepie E-TERMOMETRY.COM/E-SZKLO.COM prowadzona jest sprzedaż termometrów oraz innych wyrobów ze szkła zarówno dla firm jaki i osób fizycznych. Na wszystkie zakupy wystawiana jest faktura VAT, a podawane ceny są wartościami brutto.

W sklepie możliwe jest prowadzenie zakupów zarówno przez klientów jednorazowych (bez konta) jak i klientów zarejestrowanych (po wypełnieniu formularza). Klienci hurtowi uprawnieni są (po rejestracji w strefie DLA HURTOWNIKA i weryfikacji danych) do zakupów po obniżonych cenach i do odroczonych terminów płatności.

Sklep internetowy E-TERMOMETRY.COM/E-SZKLO.COM prowadzony jest przez firmę KAPILAR-PRODUCENTA SZKŁA z siedzibą w Antoniewie k/Łodzi.

Firma KAPILAR istnieje na polskim rynku szkła od 1981 roku i jest jedynym polskim producentem wyrobów z rurek szklanych posiadającym certyfikat systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2001. Wysokie umiejętności techniczne kadry oraz nowoczesna infrastruktura pozwalają produkować wyroby na najwyższym poziomie.

Siedziba KAPILAR Certyfikat ISO

Jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw w branży, KAPILAR posiada uprawnienia do szkolenia i prowadzenia egzaminów w zawodzie formierza rurek szklanych. Chętnie organizuje lekcje otwarte dla młodzieży, która chce poznać tajniki obróbki szkła oraz wspiera artystów w realizacji ich szklanych wizji.

Formowanie szkłaWyginanie rurek

 


fraza:
szukaj w opisach
 


Login  
Hasło  
   
rejestracja/załóż konto
przypomnij hasło

wpisz swój e-mail

W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywanie informacji handlowych o serwisie www.e-termometry.com od P.P.H.U. " KAPILAR " Lechosław Frankowski w Antoniewie/k Łodzi (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub na czas niezbędny dla prawidłowej realizacji zamówienia. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności zawartą w Regulaminie serwisu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych i moich uprawnieniach uzyskam tutaj.Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna tem-
peratura na całym świecie!
    
Odwiedź nasz sklep z neonami:

Sklep e-neony.com

Wejdź na naszą witrynę firmową:

Strona kapilar.pl


Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki plików cookies.


 
   
      Strona głównaO sklepieRegulaminDla hurtownikaKontaktCiekawostki  
Design i wykonanie: MIMO Multimedia